Przemysłowe Instalacje Elektryczne Silno i Nisko Prądowe

Aktualności

Nowy rynek działalności

Firma PB Puchalik Sp. z o.o. rozpoczęła współprace z kontrahentami działającymi na rynku Retail oraz Aranżacji wnętrz. Wykonujemy instalacje elektryczne w obiektach sieciowych, salonach samochodowych, gabinetach lekarskich, kancelariach adwokackich itp wg otrzymanego projektu aranżacji wnętrz. Istnieje możliwość wykonania projektu przez naszych projektantów wraz z doborem profesjonalnego oświetlenia rynku Retail poprzez współpracę z wieloma producentami oświetlenia w tym również producentami hiszpańskimi, włoskimi i niemieckimi.

Kolejne zakłady przemysłowe dołączają do współpracy z PB

NKT Cables - otrzymaliśmy zlecenie na wykonanie zasilania do nowego pomieszczenia labolatorium na terenie zakładu w Warszowicach.

Geo Globe Polska - pozyskaliśmy kontrakt na przygotowanie koncepcji wraz z wykonaniem instalacji przystosowania aktualnego stanu urządzeń zasilających do istniejących odbiorów.

PL Europaiting - pozyskaliśmy zlecenia na wykonanie inwentaryzacji instalacji elektrycznej zakładu w Tychach wraz z kompleksowymi przeglądami rozdzielni SN, nN oraz transformatorów.

Strony